Jaké má výhody ruční mytí aut do domu

 1. Možnost využití našich služeb, na Vámi určeném, volně přístupném místě (parkoviště, parkovací místo, dvůr, zahrada aj.) Následný odvoz použité vody a její ekologicky nezávadná likvidace je nezbytnou součástí servisu.
 2. Ruční mytí, je nejšetrnější a zároveň nejefektivnější způsob čištění Vašeho vozu. Oproti kartáčovému mytí je možné se zaměřit na více znečištěná a hůře dostupná místa.
 3. Určitě jste již slyšeli frázi „kola dělají auto“ a budete s námi souhlasit, že tohle tvrzení je více než pravdivé. Z tohoto důvodu věnujeme čištění litých kol na Vašem voze maximální pozornost.
 4. Díky aplikaci tekutého vosku a důkladnému ručnímu sušení, získá lak Vaší karosérie lesk a ochranu před vnějšími vlivy.
 5. Při časově náročném čištění interiéru můžete trávit svůj čas doma s rodinou, v práci, a nebo kdekoliv jinde.

Hlavní nevýhody kartáčového mytí aut…

 1. Nedokonalé mytí a vysoušení
  Univerzálně nastavené kartáče v běžných mycích linkách se nemohou přizpůsobit přesným tvarům Vašeho vozidla a díky tomu je tlak kartáčů nerovnoměrný. Proto Může dojít i k mechanickému poškození vozidla jako například zlomení antény, stěrače nebo utržení zpětného zrcátka)
 2. Lak karoserie ztrácí lesk a vytvářejí se pravidelné stopy po kartáčích
  Kartáče v mycích linkách, bývají často znečištěné zbytkem písku a jiných nečistot. Takto znečištěné kartáče poškozují lak Vaší karoserie.
 3.  Nedokonalé mytí kol a pneumatik
  Mycí program nemůže být nastaven podle typu a stupně znečištění kol.
 4. Kvalita mytí
  U kartáčových myček nikdy nedocílíte stejně kvalitního výsledku, jako u ručního mytí. Ať už jde o karoserii samotnou, nebo litá kola.Autowash CZ Autowash EN

AUTO-WASH - ruční mytí aut

Telefon: +420 777 759 755
Email: info@auto-wash.cz

Provozní doba: Po-Ne 7-20 hod


Poptávkový formulář - ruční mytí aut

jméno
přímení
telefon
email
Váš dotaz